O mnie

Po raz pierwszy zostałam mamą stosunkowo dawno temu, dlatego dziś mój starszy syn Kuba jest już prawie dorosłym człowiekiem :-) Dwanaście lat później na świecie pojawił się jego brat Janek, totalne przeciwieństwo - szalony i nieprzewidywalny. Posiadam też osobistego małżonka Marcina. Wspólnie wychowujemy dzieci i naszego nowego członka rodziny - psa wariata, bokserkę Bezę :-) Gdybym ja miała świadomość kilka miesięcy temu, że bokser to nie pies, tylko odmienna filozofia życia  ....!!! :-)

 

Lubię gotować, kocham jeść, uwielbiam słodycze - to na chwilę obecną jedyny mój nałóg :-) Pasjonuje mnie fotografia kulinarna, słucham Darii Zawiałow i marzę o wakacjach nad morzem, jak co roku :-)

Fotografuję śluby, robię sesje dla zakochanych, zdjęcia rodzinne, lifestylowe sesje noworodkowe, zdjęcia dzieciaczków, ciążowe oraz uczestniczę w wielu innych pięknych, rodzinnych uroczystościach (Chrzty/Komunie).

Pracuję głównie w Warszawie, skąd pochodzę, ale oczywiście istnieje możliwość realizacji sesji w wielu zakątkach świata :) Miałam przyjemność pracować w Meksyku, Zurychu, Barcelonie, Wenecji, Paryżu, Szwecji i pewnie udało mi się zwiedzić większość naszego pięknego kraju dzięki fotografii :) Moje prace prezentowane były w programach telewizji śniadaniowych i wielu publikacjach w wersji papierowej!

Planujecie ślub? Napiszcie, wspólnie ustalimy najlepszy

dla Was pakiet!!!

 

STUDIO FRIDA Karolina Ptaszyńska

konto bankowe nr: 65 1240 1053 1111 0010 8239 4070 BANK PEKAO S.A.

NIP: 5262349605 REGON: 140320644

t. + 48 504 125 279

studiofrida@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon