top of page
IMG_3711cz.jpg

O mnie

Fotografuję kobiety w ciąży, rodziny, dzieci, zakochanych ludzi oraz wszystkie uroczystości z tym związane. Zajmuję się również profesjonalną fotografią przedszkolną !

 

Fotografia w moim życiu pojawiła się wraz z narodzinami starszego syna, który teraz jest już dorosłym mężczyzną!

I chociaż wtedy nie przypuszczałam, że będzie to mój sposób na życie, to tak się stało i od prawie 22 lat jestem wolnym, fotograficznym strzelcem (zodiakalnym również :-) ! 

 

Bycie fotografem rodzinnym  daje dużo pozytywnej, zwrotnej energii w postaci mega szczęśliwych Klientów, co tym bardziej daje mi poczucie, że robię w swoim życiu coś naprawdę cudownego, zatrzymując w kadrach Wasze najważniejsze wspomnienia i momenty życia.

 

Jestem warszawianką i tu, na warszawskiej Ochocie, mieszkam od urodzenia. Mam dwóch synów, bycie mamą jest dla mnie najważniejszą rolą w życiu i lubię o sobie myśleć przede wszystkim przez pryzmat bycia MAMĄ!

Lubię pracować z dzieciaczkami, mam z nimi dobry kontakt  i pewnie dlatego tak często o tym piszecie w rekomendacjach o współpracy ze mną.  Staram się, żeby na sesjach była przede wszystkim naturalna, swobodna atmosfera i na tym zależy mi najbardziej. Ciepłe, rodzinne, naturalne, pełne koloru i radości kadry. Jeżeli takiego fotografa szukacie - trafiliście  idealnie :-) Napiszcie do mnie !

 

STUDIO FRIDA Karolina Ptaszyńska

konto bankowe nr: 65 1240 1053 1111 0010 8239 4070 BANK PEKAO S.A.

NIP: 5262349605 REGON: 140320644

t. + 48 504 125 279

studiofrida@gmail.com

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ NA:

studiofrida.zalamo.com/book

Tam również znajdziecie dostępne pakiety i cennik!

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page